johdot

„Santa Monica Networks" pirmoji Lietuvoje siūlo hiperkonverguotus infrastruktūros sprendimus IT rinkai

Rinkos tyrimų bendrovė „IDC" prognozuoja, jog iki 2016 m. organizacijų išlaidos konverguotoms ir hiperkonverguotoms IT infrastruktūrų sprendimus kasmet vidutiniškai augs net 53 procentais. Pirmieji Lietuvos rinkai hiperkonverguotus infrastruktūrų sprendimus pristato IT saugumo, duomenų perdavimo ir duomenų centrų sprendimų  bendrovė „Santa Monica Networks", tapę amerikiečių  kompanijos „SimpliVity" sertifikuotu partneriu Lietuvoje.

„Hiperkonverguoti sprendimai – tai sprendimai, sujungiantys serverių, duomenų saugojimo, tinklų sujungimo ir valdymo teikiamas galimybes, naudojantis tik vienu įrenginiu – viskas integruota viename įrenginyje, valdoma vieno administratoriaus. Pasirinkome partnerį, kurio  neabejotina IT rinkos, pardavimų ir technologinė kompetencija ne tik padeda pristatyti rinkos inovacijas klientams Lietuvoje, tačiau gali pasiūlyti ir papildomų paslaugų, taip suteikdama pridėtinę vertę „SimpliVity" sprendimams. „SimpliVity Corporation" didžiuojasi partneryste su „Santa Monica Networks", kaip pirmuoju partneriu Lietuvoje." – dalinasi Keijo Niemistö, „SimpliVity Corporation"  regiono pardavimų vadovas Šiaurės ir Baltijos šalyse.

„SimpliVity" suteikia galimybę optimizuoti  IT išteklius, pridedant funkcijas, kurios maksimaliai efektyviai išnaudoja WAN sujungimus, duomenų kopijavimą į atskiras fizinas vietas, laikinų failų valdymą, atsarginių duomenų kopijų sukūrimą, debesų kompiuteriją – visa tai už tradicinio sprendimo kainą, ne tik sumažinant sistemos sudėtingumą, bet ir eksploatacijos kaštus.

Būtent paprastesnė ir mažesnių kaštų reikalaujanti eksploatacija, „Santa Monica Networks" duomenų centrų grupės vadovo Vaido Zlotkaus manymu, ir yra pagrindinis šių hiperkonverguotų duomenų centrų sprendimų pranašumas.

„Rinkoje šie hiperkonverguoti sprendimai yra dar naujiena, tačiau tikiu, kad tokio tipo sprendimai – virtualizuotų  – duomenų centrų ateitis. Šiuo metu siūlomi standartiniai sprendimai, kai visą savo IT infrastuktūrą turi įsigyti ir sukurti iš atskirų komponentų,
tada juos sujungti, sukonfigūruoti  – tam reikia ne tik lėšų, bet ir kompetentingų specialistų. Su „SimpliVity" sprendimu viskas jau yra padaryta už jus. Tiesiog įjungiate įrenginį į tinklą ir paleidžiate jį veikti. Paprastesnė eksploatacija - juk tai tik vienas įrenginys, jo priežiūrai nereikia kelių specialistų, kaip kad su atskirais, skirtingų gamintojų ar funkcijų įrenginiais.

Taip pat, šio įrenginio eksploatacija ilgajame laikotarpyje yra mažesnė ir sąnaudomis, o pradinė kaina – konkurencinga alternatyviems tradiciniams sprendimams. „SimpliVity" būtų aktualus paslaugų tiekėjams, įmonėms teikiančioms serverių nuomos paslaugas, ir nedidelėms įmonėms, kurios dar tik nori virtualizuoti savo infrastruktūrą ar toms, kurios ruošiasi atnaujinti savo virtualizacijos sprendimo infrastruktūrą; ar „kritinėms" bendrovėms, kurioms reikia itin patikimo sprendimo nenumatytiems atvejams, kaip atsarginių duomenų kopijų išsaugojimo nutolusiame duomenų centre, greito paslaugos atkūrimo  ar pan. " – teigia V. Zlotkus.

„SimpliVity" partnerius renkasi strategiškai, savo dėmesį kreipdami į tarptautines įmonių grupes, kurios jau turi nemažai patirties IT rinkoje.

„Mūsų partneriai „Santa Monica Networks" grupę mato kaip strateginį partnerį Baltijos šalyse ir Suomijoje. Pastarojoje šalyje jau anksčiau pradėjome siūlyti „SimpliVity" sprendimus, džiaugdamiesi inovatyvių klientų dėmesiu ir grįžtamuoju ryšiu – kai kurie jų jau pakeitė savo tradicinę IT infrastruktūrą į hiperkonverguotus sprendimus" –  dalinasi V. Zlotkus.

Daugiau sužinoti ir susipažinti su „SimpliVity" sprendimais bus galima  š.m. spalio 7 d., Vilniuje įvyksiančioje IT saugumo konferencijoje „Security Day 2014". Šių metų kompanijos „Santa Monica Networks" organizuojamos kasmetės konferencijos tema – „Kibernetinis saugumas: gintis negalima pulti".

Santa Monica Networks UAB

Perkūnkiemio g. 7
LT-12131 Vilnius
Lietuva 
Tel.
+370 5 2638700
Faks.
+370 5 2638710
info(at)smn.lt
  • Priežiūros paslaugų centras
  • Tel. +370 5 2638707
  • support(at)smn.lt
  • Įmonės kodas 134162647
  • PVM kodas LT341626410