kynat-oletuskuva

Naujienos

12.09.2017

Security Day'17

 


Jau septynioliktus metus iš eilės bendrovė „Santa Monica Networks“ organizuoja kibernetinio saugumo konferenciją „Security Day‘ 2017“. Šių metų kibernetinio saugumo konferencijos šūkis – „Ar verta visais pasitikėti? Kibernetinių atakų išgyvenimo vadovas“. Nors kasmet kibernetiniam saugumui skiriama vis daugiau dėmesio bei investicijų, akivaizdu, kad bandymų vykdyti kibernetines atakas ne tik, kad nemažėja, bet kasmet vis daugiau. Tai rodo ir pastarųjų mėnesių įvykiai, kai nuo kibernetinių įsilaužėlių nukentėjo bene šimto valstybių gyventojai, didžiosios bendrovės bei valstybinis sektorius.

Po tokių įvykių pasigirsta specialistų komentarų apie tai, kad įvykęs incidentas turėtų paskatinti sustiprinti saugumą ir pasirūpinti, kad infrastruktūroje nebeliktų silpnų vietų. Pranešimus aktualiomis temomis skaitys AB „Lietuvos geležinkeliai“ IT centro vadovė Eglė Radvilė ir šios bendrovės Prevencijos vadovas Rolandas Terminas, kiti pranešėjai. Ypatingas renginio svečias – Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto profesorius, Istorijos ir kultūros katedros vedėjas Alfredas Bumblauskas, kalbėsiantis apie tai, ar IT išgelbės Lietuvą.

Daugiau informacijos ir registracija - www.securityday.eu
Registracijos pabaiga - rugsėjo 14 dieną.

Santa Monica Networks kolektyvas

 
21.07.2017

Santa Monica Networks įgijo Palo Alto Networks Traps specializuoto partnerio statusą!

traps-specialized-badge-blue

Kibernetinės grėsmės tampa vis įmantresnės, o nukentėjusiųjų skaičius ir toliau didėja nerimą keliančiu tempu, nepaisant to, kad beveik kiekvieną kompiuterį visame pasaulyje saugo antivirusinė programinė įranga.

Vietoj tradicinių antivirusinių programų Palo Alto Networks Traps siūlo naudoti „Multi-Method Prevention“, kuris prevenciškai blokuoja žinomas ir nežinomas kibernetines grėsmes, neleisdamas joms pažeisti kompiuterio.

Traps sukurtas naudojant pačius veiksmingiausius tikslinius kenkėjiškų programų ir pažeidžiamumo prevencijos metodus, taip siekiant apsaugoti galutinius naudotojus ir leisti jiems drąsiai naršyti internete. Traps neleidžia naudotojams netyčia paleisti kenkėjiškų programų ar virusų, galinčių pakenkti jų sistemoms.

Didžiuojamės pirmieji Baltijos šalyse įgiję specializuoto Traps partnerio statusą ir kviečiame pasinaudoti mūsų įmonės patirtimi sėkmingai kuriant ir įgyvendinant pažangią kompiuterio apsaugos sistemą Traps!

Dėl nemokamos demonstracinės versijos kreipkitės į mus elektroniniu pašu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai .

 
20.06.2017

Partnerio Check Point Software Technologies seminaro medžiaga

Dėkojame dalyvavusiems Check Point Software Technologies seminare.

Kviečiame peržiūrėti seminaro metu pristatytą medžiagą:

 

Sandblast Agent Anti-Ransomware.pdf

Sandblast Threat emulation.pdf

 

Pagarbiai,

Santa Monica Networks kolektyvas

   
08.05.2017

Pasikeitė mūsų banko rekvizitai

Informuojame, kad pasikeitė mūsų banko rekvizitai:

Bankas: AB “Citadele” bankas

Banko kodas: 72900

SWIFT kodas INDULT2X

Sąskaitos numeris: LT75 7290 0000 1446 7193

 
21.03.2017

„Livonia Partners“ įsigis duomenų perdavimo tinklų ir IT saugumo sprendimų bendrovės „Santa Monica Networks“ padalinius Lietuvoje ir Latvijoje

Baltijos šalyse veikiantis privataus kapitalo fondas „Livonia Partners“ sutarė įsigyti bendrovės „Santa Monica Networks“ padalinius Lietuvoje ir Latvijoje. Tai pirmaujančios duomenų perdavimo tinklų ir IT saugumo sprendimų tiekėjos Baltijos šalių regione. Kitus bendrovės padalinius Suomijoje ir Estijoje įsigis Suomijos bendrovė „Elisa Corporation“.

„Santa Monica Networks“ yra patikimas technologinis partneris klientams mūsų regione. Bendrovė veikia greitai augančioje verslo srityje, kurią į priekį stumia sparčiai didėjantys duomenų srautai, įvairių IT sistemų integracija į verslo sprendimus, debesų kompiuterijos ir daiktų interneto populiarėjimas ir vis aktualesni saugumo sprendimų klausimai“, – teigia Mindaugas Utkevičius, vienas iš „Livonia Partners“ įkūrėjų ir partnerių.

Sandorio suma viešai neskelbiama.

„Santa Monica Networks“ pardavimai Lietuvoje pernai siekė 14,1 mln. eurų, o bendrovėje dirba 29 profesionalai. Bendrai Lietuvoje ir Latvijoje abiejų bendrovių pajamos 2016 m. siekė 23,4 mln. eurų. Jose šiuo metu dirba 54 darbuotojai, tarp jų – aukščiausio lygio tinklo ir saugumo specialistai Baltijos šalyse. „Santa Monica Networks“ pagrinde teikia sprendimus didelėms telekomunikacijų, IT, finansų ir pramonės sektorių bendrovėms bei viešojo sektoriaus organizacijoms. Bendrovė bendradarbiauja su pirmaujančiais pasauliniais duomenų perdavimo tinklų, duomenų centrų ir saugumo infrastruktūros tiekėjais, kaip „Cisco Systems“, „Hewlett Packard Enterprise“, „Palo Alto Networks“ ir „NetApp“.

Užbaigus sandorį „Livonia“ valdys kontrolinį „Santa Monica Networks“ verslų Lietuvoje ir Latvijoje akcijų paketą. Ženklią akcijų dalį išlaikys ir dabartinė vadovų komanda. „Ši verslo sritis labai pagrįsta santykiais, todėl džiaugiamės, kad galėsime kartu dirbti su tokia patyrusia vadovų ir specialistų komanda, kurie yra užsibrėžę toliau sėkmingai plėsti ir vystyti verslą“, – sako M. Utkevičius.

„Mūsų ir „Livonia“ partnerystė sukurs puikias galimybes tolesniam augimui ir plėtrai, taip pat suteiks naudingų žinių ir kontaktų, kuriuos turi fondo partneriai “, – teigia Mindaugas Žiūkas, „Santa Monica Networks” vadovas Lietuvoje.

Tai jau trečioji fondo „Livonia Partners Fund I“ investicija. Fondas investuoja į vidutinio dydžio Baltijos šalių bendroves, kurios demonstruoja gerus veiklos rezultatus. Pernai „Livonia Partners“ įsigijo Estijos medienos apdirbimo bendrovę „Ha Serv“ ir Estijos rinkoje pirmaujančią sodo ir namų apyvokos prekių pardavėją „Hortes“.

Daugiau informacijos:

Mindaugas Utkevičius, vienas iš „Livonia Partners“ įkūrėjų ir partnerių / 8 620 71 777 / Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Mindaugas Žiūkas, „Santa Monica Networks“ vadovas / 8 615 40 550 / Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Apie „Livonia Partners“:

„Livonia Partners“ yra privataus kapitalo investicijų įmonė, įsikūrusi Baltijos šalyse, kuri šiuo metu valdo 83 mln. eurų fondus „Livonia Partners Fund 1“ ir „Livonia Partners EIF Co-Investment Fund“. Fondą įkūrė Kaido Veske, Kristine Berzina, Rain Lõhmus ir Mindaugas Utkevičius. Į fondą investavę tiek vietiniai, tiek tarptautiniai instituciniai investuotojai. Prie fondo prisidėjo ir Baltijos inovacijų fondo (BIF) iniciatyva, sukurta bendradarbiaujant Estijai, Latvijai, Lietuvai ir Europos investicijų fondui. www.livoniapartners.com

Apie „Santa Monica Networks“:

„Santa Monica Networks“ yra duomenų perdavimo tinklų integracijos, architektūros ir diegimo paslaugų bei IT saugumo ir duomenų centrų sprendimų tiekėjas Baltijos šalyse. Bendrovė dirba su stambiais verslo, viešojo ir finansų sektoriaus ir kitais klientais. „Santa Monica Networks“ bendradarbiauja su pasaulyje lyderiaujančiais tinklo, duomenų centro ir saugumo infrastruktūros tiekėjais.

   

Puslapis 1 iš 8

Santa Monica Networks UAB

Perkūnkiemio g. 7
LT-12131 Vilnius
Lietuva 
Tel.
+370 5 2638700
Faks.
+370 5 2638710
info(at)smn.lt
  • Priežiūros paslaugų centras
  • Tel. +370 5 2638707
  • support(at)smn.lt
  • Įmonės kodas 134162647
  • PVM kodas LT341626410